menu

Naujienos

 

Kviečiame visus apsilankyti atsinaujinusioje „Valentino“ ledainėje Kauno Akropolyje 1 aukšte. Nuo šiol čia rasite dar daugiau ledų desertų, ledų ir pieno kokteilių su įvairiais saldainiukais, plakta grietinėle, griliažu,  jogurtinių kokteilių su braškėmis, bananais, miško uogomis, žaliųjų bei šviežių sulčių kokteilių.  Taip pat pristatome kitą skanią Naujieną -  čia pat šviežiai kepami  originalūs, karšti belgiški vafliai su karamele. Juos galite užsisakyti išsinešti kaip ir ledus, o jaukioje ledainėje galėsite paskanauti  šviežiai iškeptų belgiškų vaflių desertų su įvairiais ledais, braškėmis, šilauogėmis, šokoladu bei riešutais.

     

Naujiena!

Visus smaližius ir gurmanus kviečia atsinaujinusi natūralių itališkų ledų "Valentino" ledainė Kauno Akropolyje! Nuo šiol vienu metu čia galėsite rasti , net 40 skirtingų ledų rūšių! Natūralūs, švieži itališki "Valentino" ledai gaminami kas diena iš šviežio pieno, grietinėlės, cukraus ir šviežių vaisių. Visa tai jiems suteikia išskirtinį skonį. Ateikite ir kaskart rinkitės vis kitus skonius!

vafliai

 

Naujiena!

vafliai

atskyra

 

KARŠTO ŠOKOLADO NAUJIENA

NEMOKAMO TRAŠKANČIO ŠOKOLADO PASIŪLYMAS GALIOJA "VALENTINO" LEDAINĖSE:

KAUNE
 PLC "AKROPOLIS", MLC "MEGA";
VILNIUJE PLC "AKROPOLIS";  
KLAIPĖDOJE PLC "AKROPOLIS"!

karstas

 

 atskyra

 

 

LEDŲ TORTAI

Įvairioms gyvenimo progoms ir išrankiausiam skoniui!

Užsakymai priimami iš anksto, atsižvelgiant į Jūsų individualų skonį, pageidavimus, pasirinktas ledų rūšis bei norimą svorį (minimalus svoris - 1,5 kg).

1 kg. / 19,00 €

Dėl užsakymų galite kreiptis į bet kurią „Valentino“ ledainę:

Vilniuje tel. +370 699 68456,
Kaune tel. +370 652 59485,
Klaipėdoje tel. +370 655 04624
 footer
apie mus naujienos meniu partneriai idomu contacts galerija english