menu

Apie mus

Visus smaližius ir gurmanus kviečia natūralių itališkų ledų "Valentino" ledainės!
Natūralūs, švieži itališki ledai "Valentino" pagaminti iš šviežio pieno, grietinėlės, cukraus ir šviežių vaisių. Visa tai jiems suteikia išskirtinį skonį.

Šiuo metu gaminami 50 skirtingų skonių ledai.
Vaisiniai: braškiniai, avietiniai, apelsininiai, greipfrutiniai, kriaušiniai, melioniniai, mėlyniniai, žemuoginiai, persikiniai, bananiniai, kivių skonio ir kt.
Pieniniai: plombyras su traškiais šokolado gabalėliais, karameliniai, kokosiniai su šokoladu, šokoladiniai, pistacijų, kavos pyragaičių (Tiramisu) ir daugybės kitų skonių ledų. Įmonė didžiuojasi jau klasika tapusiais bene populiariausiais šeimyniniais ledais – jogurtiniais su apelsinų žievelių arba vyšnių užpilu.
Ledai "Valentino" ledainėse gaminami pagal šimtametes italų tradicijas, naudojant pačią moderniausią technologiją. Todėl galima drąsiai teigti, kad tai aukščiausios kokybės natūralūs itališki ledai. Kad būtų pagaminti tokie ledai, reikėjo rengtis net dvejus metus. Per juos aplankyta daugybė šio profilio parodų – daugiausia Italijoje ir Prancūzijoje. Išbandyta daugybė ledų rūšių. Konsultuotasi su aukščiausio lygio ir didžiulę patirtį sukaupusiais specialistais.
Norite parsinešti itališkų ledų "Valentino" į namus ir pavaišinti jais šeimyną ar draugus? Siūlome patogias šeimynines – 500 ml ir 1000 ml – pakuotes.
Ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems pati smagiausia pietų dalis – desertas, o natūralūs itališki ledai "Valentino" – puikiai pasirinktas skanumynas. Nustebinkite šeimos narius, pamaloninkite draugus keliais ledų patiekalais!
Verta prisiminti, kad ledai yra visavertis produktas, turintis pakankamai daug baltymų, riebalų ir angliavandenių. Vartodamas pieną, kuris yra pagrindinė ledų sudedamoji dalis, žmogus gauna būtinų aminorūgščių, vandenyje tirpių vitaminų (A, D, E, K), mineralinių medžiagų (Ca, K, Na, P, Mg ir kt.). Ledų skonis priklauso ne tik nuo parenkamų komponentų (grietinėlės, pieno, vaisių ar cukraus), bet ir nuo jų maišymo būdo, sekos. Laikantis seniausių tradicijų, ledainėje ledai formuojami į rutulėlius ir specialiu šaukštu dedami į kūgio formos traškų vaflinį indelį. Ledai puikiai tinka nenuoramoms, kiekvieną kartą norintiems išbandyti kažką nauja, neįprasta.

Susikurkite savo ledų ritualą – kaskart rinkitės vis kitus skonius, derinkite juos tarpusavyje, rekomenduokite jau išbandytuosius draugams!

 

footer
apie mus naujienos meniu partneriai idomu contacts galerija english